KONST / Litografier / Färglitografi 17099071
nr 1709 9071
Stellan Widholm
(f. 1939), Sverige
Komposition. Signerad, numrerad 70/140. Färglitografi, bildmått: 49x38 cm, yttermått inklusive ram: 69x59 cm
Stellan Widholm, svensk målare född 1939.
Utrop:
600 kr
måndag 16 juni 2025
kl 18:25:32